PAGRINDINIS
Naujienos
Žinynas
Nuorodos
Vaizdo įrašai
Gold sistema
Paremkite
Taisyklės
VIP
Reklama
FORUMAS
NBA Live 10
NBA Live 09
NBA Live 08
NBA 2K10
NBA 2K9
Senos dalys
Apie viską...
SIUNTINIAI
NBA Live 08
NBA Live 07
NBA 2K10
NBA 2K9
Žaidimai
STRAIPSNIAI
NBA Live
NBA 2K
PATEIKTI
Vaizdą
Nuorodą
Naujieną
Straipsnį
Failą
Prisijungti
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

domkinykas
17/12/2013 19:36
sveiki, gal kas galit pasakyt kodel nba 2k13 kaip parsisiunciu fiba mod lietuvos komandoje nera broliu?

Razerwing
28/11/2013 17:53
Sweiki

shymka
29/10/2013 23:03
zmones kas gali padeti su accountu..

DzonisBravo
21/10/2013 20:54
Organizuojama rimta nba 2k14 online lyga! Dar trūksta kelių žaidėjų, norintys galite kreiptis skaipu cheopsas7. Lyga vyksta trečius metus, tad norintys pažaisti nepraleiskit progos sudalyvauti wink

belekasnu
04/08/2013 14:06
Nauja nba 2k13 lyga 30/30 zmoniu Draftai jau ivike taciau mums reike pakeitimo zaideju tad kreiptis i skype Eimantas48 arba waice12

Šaukyklos archyvas

Siuntimai: Žaidimai
Žaidimai Siuntiniai » Žaidimai
NBA Live ir NBA 2k serijų dalys

Siuntimų kategorijoje: 12
Žiūrėti failą  NBA Live 2007 (Pilnas Torrent) Pridėtas: 13.11.10

Galėsime rinktis iš greito žaidimo, „dynasty“ režimo, atkrintamųjų varžybų,
Sezona.
Atsisiųsti Failą Versija: 2007 Licenzija: EA Sports Komentarai: 6 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: Windows Siuntimai: 1491 Dydis: 3.29 GB Torrent-18KB
Žiūrėti failą  NBA Live 2005 (Pilnas Torrent) Pridėtas: 13.11.10

Štai nuo šito žaidimo ir nebetobolejo NBA Live kitos dalis.
Atsisiųsti Failą Versija: 2005 Licenzija: EA Sports Komentarai: 5 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: Windows Siuntimai: 1682 Dydis: 1.4 GB torrent- 29KB
Žiūrėti failą  NBA Live 2006 (Pilnas Torrent) Pridėtas: 13.11.10


Tai Nba live 2006. Jis garsėja savo idomumu :)

Failo dydis 1.80 GB
Atsisiųsti Failą Versija: 2006 Licenzija: EA Sports Komentarai: 2 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: Windows Siuntimai: 1152 Dydis: Torrent ~20KB
Žiūrėti failą  NBA Live 2001 (Pilnas) Pridėtas: 13.11.10


Atsibodo žaisti naujausius žaidimus? Išbadyk NBA Live 2001! Galėsi valdyti legendinį Arvydą Sabonį ir jaunąjį Žydrūną Ilgauską, bei kitas NBA žvaigždes.
Atsisiųsti Failą Versija: 2001 Licenzija: EA Sports Komentarai: 3 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: Windows Siuntimai: 1309 Dydis: 301.5 MB
Žiūrėti failą  NBA 2K11 Pridėtas: 09.10.10
NBA 2K11 "torrent" atsisiuntimo nuoroda.

Atsisiųsti Failą Versija: Licenzija: 2K Sports Komentarai: 5 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: PC Siuntimai: 1678 Dydis: Nėra
Žiūrėti failą  NBA 2K10 (RapidShare) Pridėtas: 19.11.09
1) Atsidarius atsisiųsto žaidimo aplanką galite išvysti kelis variantus: keletą failų tame aplanke arba daugybę nedidelio dydžio suspaustų failų. Jei matote daugybę failų, savo kompiuteryje turite būti įsidiegę bet kokią archyvavimo programą (rekomenduojame WinRAR). Turėdami archyvavimo programą, ant bet kurio failo aplanke spauskite dešinį klavišą ir pasirinkite eilutę "Extract Here". Palaukite kol programa baigsis krautis. Užsidarius programai, žaidimo aplanke turėtumėte išvysti kelis naujai atsiradusius failus.

2) Didžiausią aplanke esantį failą turite atsidaryti su kokia nors virtualių CD/DVD programa (rekomenduojame Daemon Tools). Atsidarę tą failą su virtualių CD/DVD programa turėtumėte pamatyti žaidimo instaliacinį langą, per kurį ir įsirašysite žaidimą. Tokie įrankiai kaip "crack" ar "keygen" dažniausiai būna įdėto virtualaus kompakto direktorijoje pavadinimais: crack, reloaded, razor1911, skidrow ir pan. priklausomai nuo žaidimą nulaužusios grupės.

Atsisiųsti Failą Versija: Licenzija: ProGamer Komentarai: 5 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: PC Siuntimai: 1833 Dydis: Nėra
Žiūrėti failą  NBA Live 2003 (Demo) Pridėtas: 08.05.09
NBA Live 2003 Demo versija. PC versija buvo išleista lapkričio 12-ąją (2002). Viršelio dangos žaidėju tapo Jason Kidd. Šioje serijoje atsirado laisvojo stiliaus (FreeStyle) kontrolė, kuri nuo to laiko tapo serijos pagrindiniu dalyku. Paskutinis NBA Live, kad panaudotų DSTATS statistikos sistemą. Pirmą kartą vartotojai galėjo išrinkti, kokią aprangą komanda dėvės prieš žaidimo pradžią.

Demo versiją išbandė nbanba:
Pradžiai pasižiūriu pristatomąjį filmuką ir jame išvystu puikią žaidimo grafiką, kuri
tučtuojau mane skatina sužaisti pirmąsias rungtynes. Pirmiausia nusistatau valdymą. Žaidžiamos komandos: New Jersey "nets" ir Los Angeles "Lakers", žinoma pasirenku "Lakers" ekipą. Prasideda
rungtynės. Pradžia: 13-0 "Nets" spurtas. Iškart išgirstu gerai pažystamų komentatorių balsus ir lygiai tuos pačius sakinius kurie yra ir ant naujųjų NBA Live serijos dalių. Bandau atlikti keitimą, bet SUBTITIONS režime nėra rodomi žaidėjų reitingai. Aš vis mėtau kuo sudėtingesnius tritaškius metimus. Žinoma visa tai siekiant pamatyti kuo daugiau naujų galimybių, bei tikėdamasis, kad aštuntuoju numeriu (tuometinis Kobe Bryant) pažymėtas žaidėjas juos pataikys vieną po kito, bet taip nėra. Štai ir Jason Kid pataiko dvitaškį metimą užsidirbdamas papildomą metimą. Aš užsimaniau atsigerti vandens per tokias įtemptas rungtynes, juk laiko sočiai (kol žaidėjas prisiruoš mesti, teisėjas jam paduos kamuolį ir t.t.). Bet viskas atvirkščiai nei per NBA Live naująsias dalis. Pats J. Kidas pasiima kamuolį ir iškart meta į krepšį (žaidėjai vos spėja išsirikiuoti baudų aikštelėje). Taigi visas rungtynių tempas yra labai greitas ir net nespėju pajusti kaip baigiasi pirmąsis kėlinys, kurį pralaimiu 16-4.
Atsisiųsti Failą Versija: 2003 Licenzija: EA Sports Komentarai: 5 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: PC Siuntimai: 1557 Dydis: ~ 118 MB
Žiūrėti failą  NBA Live 2001 (Demo) Pridėtas: 01.05.09
Manau geriausia NBA Live dalis pagal žaidimą. Čia prasiveržti yra žymiai sunkiau nei ant naujųjų serijos dalių. Jei veržiesi bėgdamas tik su rodykle į priekį didelė tikimybė, kad užsidirbsi pražangą puolime. Metimai taip pat žymiai geresni. Galima mėtyti puikius metimas atšokant atgal ar į šoną, ar nuo lentos. Bėgioti galima labai judriai. Lengvai galima nusiimti atšokantį kamuolį nuo lanko arba blokuoti varžovo metimą.

Demo versiją išbandė nbanba:
Iškarto nustebina pradinis žaidimo meniu. Dizaino išdėstymas yra nepriekaištingas (žinoma patys grafiniai elementai kiek senoviški). Pasirinkimui dvi komandos: Indiana "Pacers" ir Los Angeles "Lakers". Renkuosi "Lakers" ekipą. Labai gražus rungtynių pristatymas netgi norėtūsi kažko panašaus ir naujosiose NBA Live dalyse. Rungtynės prasideda dideliu "Pacers" ekipos spurtu. Man niekaip nepavyksta pataikyti. Pirmasis kėlinys baigiasi 5-0 mano nenaudai. Štai pagaliau užsidirbu du baudos metimus. O čia senasis visiems gerai žinomas prietaisas - indikatorius. Metu su Kobe Bryant. Taigi su indikatoriumi susitvarkau lyg niekur nieko ir realizuoju abu baudų metimus. Pabaigai imuosi iniciatyvos ir rezultatas sušvelnėja iki 3 taškų skirtumo (6-9). Mano šansas mesti tritaškį metimą ir šį deficitą panaikinti, bet įvyksta kažkoks stebuklas. Legendinis taiklusis Miller perima iš manęs kamuolį ir likus 1.1 sekundės švysteli beveik iš pusės aikštės nuotolio. Ir pataiko! Negana to dar su bauda, kažkas fantastiško tik, kad ne mano naudai. Rungtynės baigiasi 6-13 kurias laimi Indianos "Pacers" ekipa. Beje pasirinktas lygis buvo Rookie. Dar išbandžiau akis-į-akį (1-1) rėžimą, kuriame žaidžiau su M. Jordan prieš K. Garnett. Ten taip pat pralaimėjau. Rezultatas 18-21 Garnett naudai, bet užtat pavyko net šešis kartus blokuoti aukštaūgio Garnett matimą.
Atsisiųsti Failą Versija: 2001 Licenzija: EA Sports Komentarai: 11 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: Windows Siuntimai: 1359 Dydis: ~ 53 MB
Žiūrėti failą  NBA Live 98 (Demo) Pridėtas: 30.04.09
Demo versiją išbandė nbanba:
Rungtynėms leidžiama pasirinkti Vakarų ir Rytų visų žvaigždžių komandas. Šį kartą aš pasirinkau Rytų komandą. Šio Visų Žvaigždžių savaitgalio rungtynės vyksta Klivlende. Kaip pirmoji NBA Live dalis su 3D grafika atrodo visai neblogai. Pats rungtynių tempas vyksta taškas į tašką principu. Rezultatas apylygis ir vis dar neatsilieku. Gal dėl to, kad nereikia pačiam nusitaikyti metimui? Žaidžiu per man gerai žinomą žaidėją Grant Hill. Kai kurie dėjimai yra tikrai gražūs ir nevisus juos gali išvysti per naująsias NBA Live dalis. Iniciatyvos varžovų komandoje imasi legendinis įžaidėjas John Stockton. Turbūt daugeliui girdėtam žaidėjui Pipenui niekaip nekrenta tritaškiai metimai. Bet ką aš išvystu dabar!? Hardaway kamuolį įkrauna apsisukdamas 360 laipsnių kampu. Po pirmojo kėlinio aš pirmauju rezultatu 14-12. Vis dar sunku apsiprasti kai aikštelėje mirga marga žaidėjai su skirtingomis aprangomis. Juk seniau per Visų Žvaigždžių rungtynes kiekvienas žaidėjas vilkėdavo savo komandos aprangą. Skaudus varžovų spurtas 6-0 mane verčia prašyti pirmosios minutės pertraukėles. Suprast gali kaip nori. Jokio epizodinio filmuko ar užrašo apie minutės pertraukėlę. Taip ir nesupratau ar ji buvo, ar ne, bet "Timeouts" skaičius sumažėjo. Žaidėjas pavarde Player pelno pirmuosius 2 taškus šiame kėlinyje. Viską parašiau teisingai - komandoje įsimaišės kažkoks žaidėjas pavarde Player. Paskutiniosiomis sekundėmis pavyksta perimti kamuolį ir ir rezultatą išlyginu - 22:22. Taip baigiasi pirmieji 2 kėliniai, kartu ir demonstracinė versija. Gal nepralaimėti padėjo 3 mygtukų (metimas, pašokimas, perdavimas) kombinacija?
Atsisiųsti Failą Versija: 98 Licenzija: EA Sports Komentarai: 8 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: Windows Siuntimai: 1273 Dydis: ~ 10 MB
Žiūrėti failą  NBA 2K9 [TORRENT] Pridėtas: 17.04.09
NBA 2K9 - bene geriausias šiuo metu esantis krepšinio simuliatorius. Manau, daug pristatinėti jo nereikia. Tiesiog mėgaukitės nuostabiu, "2K Sports" firmos pateiktu žaidimu.

Sisteminiai Reikalavimai:

Minimalūs:
OS: Windows Vista, XP, or 2000 CPU | CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core
processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista) RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista) Disc Drive: 8x or
faster DVD drive | Hard Drive: 10.5 GB or more free space | Video: DirectX 9.0c compatible * | Sound:
DirectX 9.0c compatible | Input: Keyboard or dual-analog gamepad
* Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required: ATI x1300
or greater | NVIDIA 6600 or greater | DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.

Veikiantį crack'ą rasite čia.

Žaidimas užima 5.94 GB.

Atsisiųsti Failą Versija: Licenzija: 2K Sports Komentarai: 15 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: PC Siuntimai: 3157 Dydis: Torrentas - 30 Kb
Žiūrėti failą  NBA Live 2000 Pridėtas: 08.04.09
Šeštoji, bet neprastoji serijos dalis, beje pirmoji keturženklio skaičiaus. Data: 1999 m. spalio 28-ąją asmeniniam kompiuteriui, Playstation versija - lapkričio 23-iąją, Nintendo 64 - lapkričio 17-ąją. Viršelyje mums gerai žinomas Timas Duncanas. Debiutavo akis į akį būdas (angl. 1 on 1), žaidimas su Legendomis 1 ant 1 ar 5 ant 5. Paskutinis NBA Live išleistas ant Nintendo 64. Žinoma buvo tritaškių konkurso rėžimas. Dar vienas pliusas yra, kad sukurto žaidėjo tarkim Arvydas James sako pavardė t.y. James.

Atsisiųsti Failą Versija: - Licenzija: EA Sports Komentarai: 14 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: PC Siuntimai: 2239 Dydis: 108.8 Mb
Žiūrėti failą  NBA Live 95 Pridėtas: 17.03.09
Pati pirmoji asmeninio kompiuterio NBA Live serijos dalis. Pats žaidimas "nesveria" net 2 MB!

Atsisiųsti Failą Versija: 1995 m. Licenzija: EA Sports Komentarai: 28 Komentuoti
Vertinti
Konsolė: PC Siuntimai: 2601 Dydis: ~ 1,63 MB

Apklausa
Ar jau išmėginote NBA 2K13?

Taip, pilną versiją

Taip, demo versiją

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Vartotojų statistika
Registruoti vartotojai: 8686

Šiandien: 0
Naujausias narys: Good98

Vartotojų istorija:

rokytowss 3 Dienos
Good98 4 Dienos
BenasLtu 4 Dienos
cicinas 1 Savaitė
nbanba 1 Savaitė
Bestkong 1 Savaitė
dasvydo 3 Savaitės
akutis 4 Savaitės
rimvydas12 4 Savaitės
am66am99 6 Savaitės